ΈΝΑΡΞΗ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟΥ ΈΡΓΟΥ «ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ ΤΩΝ ΜΚΡΟ - ΜΕΣΑΙΩΝ ΚΥΠΡΙΑΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ» ( 02/10/2016 )

Το Μουσείο Κυπριακών Τροφίμων και Διατροφής από 1η Σεπτέμβρη του 2016 αρχίζει την υλοποίηση του Έργου «Ενδυνάμωση των κυπριακών μικρο – μεσαίων επιχειρήσεων παραγωγής τροφίμων», το οποίο συγχρηματοδοτείται από Υπουργείο Εξωτερικών των Η.Π.Α (U.S Department of State)

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΔΩ

Cyprus Food and Nutrition Museum from the 1st of September 2016 starts the implementation of project «Empowering Cypriot Small – Scale Food Producers», co-financed by the U.S Department of State through the Alumni Engagement Innovation Fund (https://alumni.state.gov/aeif) .
MORE DETAILS HERE

ΣΕΙΡΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ ΚΥΠΡΙΑΚΩΝ ΜΜΕ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ -ΥΛΙΚΟ ΟΜΙΛΙΩΝ