Βρέθηκαν 68 εγγραφές, εμφανίζονται από 51 έως 60.Πρώτη Προηγούμενη 1234567 Επόμενη Τελευταία
01-05-2014
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΜΕΧΡΙ 9/5/2014 PHOTOGRAPHIC CONTEST UNTIL 9/5/2014
27-03-2014
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΓΙΑ ΣΥΓΓΡΑΦΗ ΠΡΟΤΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗ
Το Σωματείο Μουσείου Κυπριακών Τροφίμων και Διατροφής αναζητά συνεργάτες που θα μπορούν να αναλάβουν τη συγγραφή προτάσεων για χρηματοδότηση του ερευνητικού έργου και των δραστηριοτήτων Σωματείου.
05-02-2014
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ-PHOTO CONTEST
Το Μουσείο Κυπριακών Τροφίμων και Διατροφής στα πλαίσια του έργου του για την καταγραφή, διαφύλαξη και προώθηση του γαστρονομικού πολιτισμού της Κύπρου και με την ευκαιρία της εγγραφής της Μεσογειακής Διατροφής στον Κατάλογο Άυλης Πολιτιστικής Κληρονομιάς της UNESCO, προκηρύσσει διαδικτυακό φωτογραφικό διαγωνισμό.
01-02-2014
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΕΓΗΣ ΓΙΑ ΓΡΑΦΕΙΟ & ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ
Το Σωματείο Μουσείου Κυπριακών Τροφίμων και Διατροφής έχει ως βασικό στόχο τη μελέτη, διάσωση και διάδοση της κυπριακής γαστρονομίας. Το έργο του Μουσείου είναι έργο κοινής ωφελείας και η ανάπτυξη του Μουσείου βασίζεται στην εθελοντική προσφορά των μελών και μιας ομάδας εθελοντών. Το Σωματείο αναζητά στέγη-γραφείο στη Λευκωσία & εξοπλισμό γραφείου.
2ος ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΥΠΡΙΑΚΗΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΕΟΥΣ
21-01-2014
2ος ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΥΠΡΙΑΚΗΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΕΟΥΣ
Διαγωνισμός Μαγειρικής για παιδιά και νέους 10-18 ετών
ΠΛΟΥΣΙΑ ΔΩΡΑ! - Υποβολή συμμετοχών μέχρι 30.3.2014 .
Πατήστε πάνω στον τίτλο, για να δείτε τα επισυναπτόμενα!
29-11-2013
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
ΔΩΡΕΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ & ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
26-09-2013
ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΚΗΣ ΠΕΙΡΑΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΚΥΠΡΙΑΚΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
Οι συμμετέχοντες στο πρόγραμμα εθελοντισμού μπορούν να επωφεληθούν από διάφορα προνόμια...
23-09-2013
Παρουσιάσεις σε τηλεοπτικά προγράμματα
Εκπομπές ΒΑΛΕ ΑΝΤΕΝΝΑ, ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΙΤΑ, Η ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ, ΒΙΖ-ΕΜΕΙΣ
03-04-2013
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ- ΔΕΞΙΩΣΗ ΜΕ ΚΥΠΡΙΑΚΑ ΕΔΕΣΜΑΤΑ κ.ά. ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
03-03-2013
ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΑ από την εταιρεία LOUIS CRUISES
ΜΙΑ ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΑ από την εταιρεία LOUIS CRUISES στο Καστελόριζο , βραβείο για τον Διαγωνισμό Μαγειρικής.