news-img
ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ (ΔΩΡΕΑΝ) ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΓΙΑ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ ΜΜΕ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΣΤΟ ΔΑΛΙ 15 & 16.3.17 ( 07/03/2017 )

Το 8ο και τελευταίο σεμινάριο για την ενδυνάμωση των κυπριακών ΜΜΕ παραγωγής τροφίμων στο ΔΑΛΙ (μεταφορά από ΟΔΟΥ) στις 15 & 16 Μαρτίου 2017 (Τετάρτη & Πέμπτη).

Είσοδος ελεύθερη για όλους τους ενδιαφερόμενους και για το κονό.

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΔΩ

Συμμετοχές στο τηλ. 99295150 ή μέσω email cyfoodmuseum@gmail.com

#Μάρκετιγκ #Ασφάλειατροφίμων #Χρηματοδοτήσεις #σήμανσητροφίμων #δικτύωση #νομικήκατοχύρωση #Καινοτομία #Υγιεινή #Βιολογικά #ελαιόλαδο

Τα σεμινάρια απευθύνονται κατά κύριο λόγο σε όλους που θα ήθελαν να αναπτύξουν ή να ενδυναμώσουν κάποια επιχείρηση που ασχολείται με τρόφιμα είτε παράγουν ή μεταποιούν τρόφιμα.

Τα σεμινάρια ενδιαφέρουν όσους:
 - Λειτουργούν ή εργάζονται σε βιοτεχνίες μεταποίησης τροφίμων (π.χ. αρτοποιεία, αλλαντοποιεία, συσκευαστήρια, τυροκομεία, γαλακτοκομεία κλπ)
 - Ασχολούνται με το εμπόριο τροφίμων (εισαγωγές- εξαγωγές)
 - Διευθύνουν ή εργάζονται σε καταστήματα/υπεραγορές πώλησης τροφίμων (π.χ. κρεοπωλεία, φρουταρίες κλπ) - -Διευθύνουν ή εργάζονται σε εστιατόρια, cafe.

ΣΕΙΡΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ ΚΥΠΡΙΑΚΩΝ ΜΜΕ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ -ΥΛΙΚΟ ΟΜΙΛΙΩΝ