ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗΣ ΜΜΕ ΕΠΙΧ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΕΝΟΥ 17-18.2.17 ( 15/02/2017 )

Το τέταρτο σεμινάριο για την ενδυνάμωση των κυπριακών μικρών και μεσαίων επιχειρήσεων παραγωγής τροφίμων θα διεξαχθεί στο Πολύκεντρο Νεότητας Αθηένου στις 17-18 Φεβρουαρίου 2017.

Νέο εμπλουτισμένο πρόγραμμα για την Αθηένου! ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

Τα σεμινάρια είναι διήμερα, αυτοτελή, ανοικτά στο κοινό και η συμμετοχή σε αυτά είναι εντελώς δωρεάν.

Περισσότερες πληροφορίες στην ιστοσελίδα:

Συμμετοχές στο τηλ. 99295150 ή μέσω email cyfoodmuseum@gmail.com.

#Νομοθεσία #Ηλεκτρονικόεμπόριο #Δικτύωση #Επιχειρηματικότητα #Ετικέτες #Επιχορήγηση #Βιολογικά #cyfoodmuseum #Μάρκετιγκ #Παράδειγμαανάπτυξηςεπιχείρησης #ασφάλειατροφίμων #ΣύστασηΜΚΟ

ΣΕΙΡΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ ΚΥΠΡΙΑΚΩΝ ΜΜΕ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ -ΥΛΙΚΟ ΟΜΙΛΙΩΝ