news-img
ΕΚΛΕΚΤΑ ΚΥΠΡΙΑΚΑ ΚΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΚΥΠΡΙΑΚΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ( 11/12/2016 )

Φίλοι μας,

Οι κρύες νύχτες του χειμώνα και οι γιορτές των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς, παραδοσιακά, περιλαμβάνουν χαλαρές φιλικές και οικογενειακές συγκεντρώσεις. Κάντε τις συγκεντρώσεις στο σπίτι, στο γραφείο, στη δουλειά σας ακόμα καλύτερες με ντόπια κυπριακά κρασιά και ζιβανία.

Τα κυπριακά ποτά ταξιδεύουν σε όλες τις χώρες του κόσμου, είναι πολυβραβευμένα και χαρακτηρίζονται από τους ξένους ως μοναδικά. Άλλωστε, η παράδοση της Κύπρου στο καλό κρασί μάς ταξιδεύει χιλιάδες χρόνια πίσω.

Έχουμε εξασφαλίσει για σας μια συλλογή από εξαιρετικά ποτά από το Κυπριακό Οινομουσείο. Η συλλογή περιλαμβάνει κουμανταρία, ζιβανία, κόκκινο, ροζέ και λευκό κρασί, ξηρό αλλά και γλυκό.

Όλα διατίθεται σε κομψές μπουκάλες σε συσκευασία δώρου. Οι τιμές τους φαίνονται στον συνοδευτικό κατάλογο εδώ https://goo.gl/uy414F

Εκπλήξτε την οικογένειά σας, τους φίλους και συνεργάτες σας με ένα καλό κυπριακό κρασί και αφήστε τις καλύτερες εντυπώσεις.

Με εκτίμηση,
Η ομάδα του ΜΚΤΔ